Nawóz do pomidorów i papryki 1.2kg

Nawóz d,o pomidorów i papryki 1.2kg

Nawozy
964
6 Przedmioty

Produkt: Nawóz do pomidorów i papryki

Przeznaczenie: do pomidorów i papryki

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 1.2kg

Skład: azot (10%), fosfor (8%), potas (22%), mikroelementy

 

18,99 zł
Brutto

                                NAWÓZ DO POMIDORÓW I PAPRYK

Nawóz do pomidorów i papryk to granulowany nawóz mineralny. Przeznaczony do nawożenia pomidorów i papryk, uprawianych zarówno w gruncie, jak i pod osłonami. Jego bogaty skład w pełni pokrywa naturalne zapotrzebowanie roślin na makro- i mikroskładniki pokarmowe.

Zwiększona zawartość potasu zapewnia obfite kwitnienie oraz prawidłowe owocowanie, a także skraca okres dojrzewania papryki i pomidorów. Potas wpływa na prawidłową syntezę czerwonego barwnika – karotenu. Systematyczne stosowanie tego nawozu wzmacnia odporność roślin na choroby. Prawidłowo odżywione owoce są dorodne, dobrze wybarwione oraz wyjątkowo smaczne i aromatyczne.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

964
6 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password