Krzewy owocowe do ogrodu

Jeżyny, maliny, porzeczki, aronia i dereń jadalny, a także agrest, borówka amerykańska i jagoda kamczacka – to najpopularniejsze krzewy owocowe do ogrodu. Można je z powodzeniem uprawiać w polskim klimacie. Samodzielnie wyhodowane i zebrane owoce są nie tylko wyjątkowo smaczne, lecz dostarczą Ci mnóstwo satysfakcji, a także wielu cennych witamin i minerałów. Najlepiej spożywać je na surowo, a na dłuższe przechowywanie przygotować susz, dżemy czy kompoty. Krzewy owocowe jadalne można wykorzystać również jako rośliny ozdobne.

Krzewy owocowe na żywopłot

Interesującą grupę tworzą krzewy owocowe na żywopłot. Możesz wybrać krzewy ozdobne do ogrodu o jadalnych owocach, np. dereń, śliwę tarninę lub głóg. Mogą to być także krzewy, których owoce nie są jadalne dla człowieka, za to stanowią doskonały zapas pokarmu na zimę dla ptaków. Śnieguliczka biała, cis pospolity czy kalina koralowa mają owoce chętnie spożywane przez skrzydlatych mieszkańców ogrodu.

Szkółka krzewów owocowych

Nasza szkółka krzewów owocowych dostarcza najwyższej jakości materiał do nasadzeń. Wieloletnie doświadczenia i wiedza ogrodnicza sprawiają, że możemy zagwarantować czystość gatunków i odmian, odpowiedni wygląd oraz właściwą kondycję roślin. Dostarczamy krzewy owocowe (sadzonki) bez wad wynikających z błędów w rozmnażaniu oraz powstających w następstwie przemrożeń lub przesuszeń. Oferujemy starannie wyselekcjonowane borówki amerykańskie, jagody kamczackie, mini kiwi, pigwowiec (sadzonki). Wszystkie rośliny są wyrośnięte, odpowiednio rozgałęzione, z dobrze wykształconym systemem korzeniowym. To materiał, który zapewnia satysfakcję z uprawy: szybki wzrost i obfite owocowanie.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password