Krzewy ozdobne do ogrodu

Krzewy ozdobne do ogrodu są naturalnym pośrednikiem pomiędzy drzewami i niskimi kwiatami, roślinami okrywowymi i bylinami. Prezentują się pięknie sadzone w kępach i w szpalerach. Wiele odmian pełni jednocześnie funkcje dekoracyjne i użytkowe. Przykładem są krzewy owocowe na żywopłot, które świetnie wyglądają, a ponadto są naturalną stołówką dla ptaków.

Nasze krzewy ozdobne na sprzedaż dobieramy w taki sposób, aby zapewnić maksymalną różnorodność oferty i dopasowanie do rodzimego klimatu. Wszystkie rośliny są starannie wyselekcjonowane, zdrowe i dobrze rozrośnięte.

Krzewy ozdobne szybko rosnące

W przeszłości zakładanie ogrodu było procesem rozłożonym na wiele lat. Drzewa osiągają właściwe rozmiary i spektakularny wygląd przez całe dekady. Możesz ten proces przyspieszyć: skorzystaj z dużych, kilkuletnich sadzonek. Sposobem na szybką odmianę wyglądu terenu zielonego są też krzewy ozdobne szybko rosnące. Najpopularniejsze z nich to m.in. krzewuszka cudowna, budleja Dawida, pęcherznica kalinolistna czy forsycja pośrednia. W ofercie naszego sklepu ogrodniczego znajdziesz liczne krzewy ozdobne (sadzonki), które zaspokajają oczekiwania posiadaczy małych przydomowych ogródków i rozległych terenów zielonych w otoczeniu rezydencji lub obiektów użyteczności publicznej.

Doskonałym sposobem na szybką aranżację ogrodu są też pnącza wieloletnie z odmian kwitnących i zimozielonych oraz szybko rosnące byliny. Pierwsze idealnie nadają się do szybkiego tworzenia zielonych ścian i dachów zacienionych pergoli, pięknie zarastają ogrodzenia i fasady. Z kolei byliny wprowadzają do ogrodu kolor, nadają się do tworzenia rabat, które kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password