Krzewy ozdobne do ogrodu

Krzewy ozdobne do ogrodu są naturalnym pośrednikiem pomiędzy drzewami i niskimi kwiatami, roślinami okrywowymi i bylinami. Prezentują się pięknie sadzone w kępach i w szpalerach. Wiele odmian pełni jednocześnie funkcje dekoracyjne i użytkowe. Przykładem są krzewy owocowe na żywopłot, które świetnie wyglądają, a ponadto są naturalną stołówką dla ptaków.

Nasze krzewy ozdobne na sprzedaż dobieramy w taki sposób, aby zapewnić maksymalną różnorodność oferty i dopasowanie do rodzimego klimatu. Wszystkie rośliny są starannie wyselekcjonowane, zdrowe i dobrze rozrośnięte.

Krzewy ozdobne szybko rosnące

W przeszłości zakładanie ogrodu było procesem rozłożonym na wiele lat. Drzewa osiągają właściwe rozmiary i spektakularny wygląd przez całe dekady. Możesz ten proces przyspieszyć: skorzystaj z dużych, kilkuletnich sadzonek. Sposobem na szybką odmianę wyglądu terenu zielonego są też krzewy ozdobne szybko rosnące. Najpopularniejsze z nich to m.in. krzewuszka cudowna, budleja Dawida, pęcherznica kalinolistna czy forsycja pośrednia. W ofercie naszego sklepu ogrodniczego znajdziesz liczne krzewy ozdobne (sadzonki), które zaspokajają oczekiwania posiadaczy małych przydomowych ogródków i rozległych terenów zielonych w otoczeniu rezydencji lub obiektów użyteczności publicznej.

Doskonałym sposobem na szybką aranżację ogrodu są też pnącza wieloletnie z odmian kwitnących i zimozielonych oraz szybko rosnące byliny. Pierwsze idealnie nadają się do szybkiego tworzenia zielonych ścian i dachów zacienionych pergoli, pięknie zarastają ogrodzenia i fasady. Z kolei byliny wprowadzają do ogrodu kolor, nadają się do tworzenia rabat, które kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-15 z 115 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password