• Obecnie brak na stanie

Nawóz do Hortensji 1kg karton /Sumin/

Nawozy
4012

Produkt: Nawóz granulowany

Przeznaczenie: do hortensji

Pojemność/waga: 1kg

Producent: Sumin

18,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nawóz do hortensji 

to zestawione w optymalnej proporcji makro i mikroskładniki pokarmowe gwarantują obfite kwitnienie i owocowanie roślin. Wpływają również na rozwój systemu korzeniowego, wysoką jakość konsumpcyjną i przetwórczą owoców.
Odpowiednio dobrane formy azotu, fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny. Każda granulka zawiera deklarowane składniki pokarmowe. Zapewnia to ich równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby.

Nawóz NPK (Mg, S) 7-10-10-(2-7,5) z Borem (B), Miedzią (Cu), Żelazem (Fe), Manganem (Mn), Molibdenem (Mo) oraz Cynkiem (Zn), składnik fosforyt miękki

Instrukcja stosowania nawozu:

Przed sadzeniem (zwykle w maju) na 1 m2 ziemi stosuje się 50-200 g nawozu. Mieszając do z glebą za pomocą szpadla. Po zastosowaniu nawozu, jeśli gleba jest niedostatecznie wilgotna, należy podlać ją wodą.
Stosowanie pogłówne.
W roku sadzenia nie zasila się już hortensji. W następnych latach stosuje się nawożenie jak najwcześniej wiosną. Rozsiewając wokół roślin 20-200 g nawozu na 1 m ziemi i powtarza latem (w czerwcu-lipcu).

Wyższe z zalecanych dawek stosuje się do nawożenia gleb ubogich w składniki pokarmowe, niższe dla gleb żyznych.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

4012

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password