• Obecnie brak na stanie
Nawóz czarny uniwersalny 500ml /Zielony Dom/

Nawóz czarny uniwersalny 500ml /Zielony Dom/

Nawozy
13913

Produkt: Nawóz uniwersalny czarny

Przeznaczenie: do roślin domowych

Producent: Zielony dom

Pojemność/waga: 0.5L

Składniki: azot (3%), fosfor (1%), potas (5%), żelazo (0.2%)

10,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

                              CZARNY NAWÓZ UNIWERSALNY 

Nawóz uniwersalny dla roślin domowych na bazie melasy zawierający mineralne składniki odżywiające roślinę oraz zestaw pożytecznych mikroorganizmów. Zawartość melasy daje duże stężenie cukrów, dzięki czemu zarodniki mikroorganizmów dobrze się przechowują. Po rozcieńczeniu wodą, te same cukry są doskonałą pożywką dla tych mikroorganizmów.

Grzyby rodzaju Trichoderma posiadają właściwości ochronne i wpływają korzystnie na wzrost roślin. Przede wszystkim odznaczają się intensywną kolonizacją korzeni. Grzybnia kiełkująca z zarodników tego grzyba wnika do korzenia i osiedla się na nim, dzięki czemu:

Cechy produktu:

  • -Pobudzane są mechanizmy odpornościowe w roślinach a przez to wspomagana jest walka z chorobami i ograniczenie ich rozwoju
  • -Wydzielane są substancje o charakterze antybiotycznym w stosunku do organizmów patogennych dla roślin
  • -Następuje intensywna kolonizacja korzeń co stwarza niedogodne warunki dla rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych oraz powoduje, że organizmy patogenne nie mają dostępu do korzeni
  • -Rośliny mają lepiej rozwinięty system korzeniowy, efektywniej przyswajają składniki pokarmowe, co korzystnie wpływa na ich rozwój i tempo wzrostu.
Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

13913

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password