Pałeczki nawóz Quick start z guano i grzybnia /Zielony Dom/

Pałeczk,i nawóz Quick start z guano i grzybnia /Zielony Dom/

Nawozy
4680
34 Przedmioty

Produkt: Pałeczki nawozowe

Przeznaczenie: do roślin balkonowych i doniczkowych

Producent: Zielony dom

Pojemność/waga: 50g

Skład: azot (10%), fosfor (5%), potas (5%), żelazo (0.08%)

6,90 zł
Brutto

         PAŁECZKI NAWOZOWE DO ROSLIN BALKONOWYCH ORAZ             DONICZKOWYCH

    Wspomóż swoich doniczkowych przyjaciół i ciesz się ich pięknem w swoim domu, dzięki zastosowaniu naszych specjalnych pałeczek o przedłużonym działaniu. Są one niezbędne dla roślin balkonowych, w szczególności dla pelargonii, bratków i begonii. Za regularne stosowanie odżywek, odwdzięczą Ci się pięknymi i bujnymi kwiatami.

    Formuła pałeczek sprawdzi się w przypadku roślin doniczkowych, kwiatów oraz pomidorów, papryki i ogórków. Zwiększy ona plony, a także pozytywnie wpłynie na smak.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

4680
34 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password