Nawóz do Pelargonii  800g dwufazowy

Nawóz d,o Pelargonii 800g dwufazowy

Nawozy
9866
18 Przedmioty

Produkt: Nawóz dwufazowy

Przeznaczenie: do pelargonii i roślin balkonowych

Producent: Compo

Pojemność/waga: 800 g

Składniki: azot (14,5%), fosfor (7%), potas (15%), magnez (2%), mikroelementy

25,90 zł
Brutto

Nawóz do Pelargonii  800g dwufazowy

Wyjątkowo łatwy i wygodny w zastosowaniu nawóz dwufazowy do wszystkich roślin balkonowych i doniczkowych.

Jedno nawożenie wystarcza na 6 miesięcy. Innowacyjna formuła działa od razu po zastosowaniu, część nieotoczkowana uwalnia składniki pokarmowe od razu po użyciu a część otoczkowana nawozu uwalnia składniki mineralne, pod wpływem temperatury i wilgotności podłoża, nawet przez 6 miesięcy

Bogaty skład zapewnia zdrowy wzrost roślin i bujne kwitnienie.

Sposób użycia: Podczas sadzenia mieszamy nawóz z podłożem. Do roślin już rosnących odmierzamy odpowiednią dawkę i mieszamy z wierzchnią warstwą  gleby. W przypadku sadzenia roślin do podłoża ogrodniczego zawierającego nawozy, zastosować nawożenie Nawozem dwufazowym Compo po ok. 4-5 tygodniach od sadzenia. Roślinom o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki pokarmowe (surfinie, fuksje, pelargonie) zastosować większą dawkę nawozu.

Dawkowanie: 10-30g nawozu na każde 30 cm długości skrzynki balkonowej

Nawóz stosujemy od kwietnia.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

9866
18 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password