DCO Płynny nawóz uniwersalny 1,2l

DCO Płynny nawóz uniwersalny 1,2l

Nawozy
792
1 Przedmiot

Produkt: Nawóz wieloskładnikowy

Przeznaczenie: uniwersalny

Producent: DCO - Dobre centrum ogrodnicze

Pojemność/waga: 1,2L

Składniki: azot (6%), fosfor (3%), potas (6%)

8,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Premium Nawóz Uniwersalny 1,2 L

Produkt polecany przez profesjonalistów należących do grupy DCO.

Nawóz mineralny, wieloskładnikowy, kompletny, przeznaczony do nawożenia roślin domowych w doniczkach oraz innych pojemnikach. Płynna konsystencja działa natychmiast i jest łatwo przyswajalna dla rośliny. Zalecany również do upraw hydroponicznych. Zawiera komplet składników odżywczych potrzebny do prawidłowego wzrostu, wybarwienia oraz rozwoju roślin ozdobnych. Przy systematycznym używaniu zapewnia dobrze rozwiniętą bryłę korzeniową a co za tym idzie efektywne pobieranie wody przez rośliny. 

Dawkowanie: 15ml (pół nakrętki) rozpuścić w 2-3 litrach wody.

Od marca do października podlewamy roztworem wodnym nawozu raz w tygodniu. W miesiącach listopad - luty podlewamy nawozem raz w miesiącu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

792
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password