Evasiol 5,0ml na mączniaka i parcha /Target/

Ogrodowa/roślinna
21157
12 Przedmioty

Produkt: Evasiol

Przeznaczenie: ochrona przed parchem i maczniakiem

Producent: Target

Pojemność: 50ml

19,90 zł
Brutto

Evasiol

preparat zapobiega szkodliwemu działaniu niektórych grzybów chorobotwórczych w uprawach roślin warzywnych i owocowych.

Preparat w formie koncentratu na bazie skrzypu polnego. Działa zapobiegawczo przed szkodliwym działaniem niektórych grzybów chorobotwórczych. Działa leczniczo na takie choroby jak: parch jabłoni, mączniak prawdziwy, sucha plamistość liści, kędzierzawość liści brzoskwini

Stosuje się go do ochrony roślin warzywnych i owocowych uprawianych w ogrodzie.

Zawiera substancję podstawową wyizolowaną z części naziemnej skrzypu polnego. Produkt jest bezpieczny dla środowiska i można go stosować przez cały sezon wegetacji.

Produkt można stosować w formie oprysku lub podlewania> Należy go rozcieńczyć z wodą aplikować dokładnie pokrywając roślinę. Zaleca się precyzyjnie spryskać ochranianą roślinę: liście (górną i spodnią stronę), gałęzie, konary oraz pień. Tylko takie stosowanie preparatu pozwoli na odpowiednią ochronę i zwalczenie choroby.

Stosowanie preparatu daje korzystne efekty w zakresie odżywiania i stymulacji w liściach i owocach. Wzmacnia odporność roślin, działa jako antystresor.

Produkt dozwolony do stosowania w uprawach ekologicznych.

Substancja aktywna:

wyciąg ze skrzypu polnego 2g/litr

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21157
12 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password