Amistar 2,50SC 5ml mączniak i szara pleśń

Ogrodowa/roślinna
7347
5 Przedmioty

Produkt: Amistar 250 SC

Przeznaczenie: Szara pleśń, mączniak, choroby grzybowe roślin

Producent: Target

Pojemność: 5 ml

13,00 zł
Brutto

Amistar 250 SC

Preparat w formie koncentratu do zwalczania i zapobiegania chorobom grzybowym np. szarej pleśni, zarazie ziemniaka, mączniakowi rzekomemu, alternariozie, zgniliźnie twardzikowej.

Stosuje się go do ochrony roślin warzywnych uprawianych w ogrodzie.

Środek zawiera substancję czynną odporną na zmywanie. Na roślinę działa wgłębnie i systemicznie dzięki czemu wykazuje bardzo wysoką skuteczność i chroni przed wtórną infekcją.

Preparat występuje w formie koncentratu, który przed użyciem należy rozcieńczyć wodą. Środek należy stosować za pomocą opryskiwacza. Dawkowanie będzie zależało od rodzaju uprawy, stopnia porażenia przez patogenu oraz rodzaju występującej choroby

Produkt posiada krótki okres karencji dla papryki i pomidorów. Można go stosować przez cały okres wegetacyjny, w odstępie 7-10 dni między zabiegami.

Oprysk należy robić poza okresami aktywności pszczół.

Substancja aktywna:

Azoksystrobina (związek z grupy strobiluryn)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

7347
5 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password