Nissorun 250EC 10ml Sumin zwalcza przędziorki

Ogrodowa/roślinna
21160
24 Przedmioty

Produkt: Nissorun Strong 250SC 

Przeznaczenie: zwalczanie przędziorka z wyjątkiem osobników dorosłych w uprawach roślin ozdobnych i jadalnych

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 5 ml

32,99 zł
Brutto

Nissorun Strong 250 SC

  • zwalcza przędziorki
  • produkt przeznaczony do zwalczania wszystkich stadiów rozwojowych przędziorków z wyjątkiem osobników dorosłych w uprawach roślin warzywnych i owocowych

Preparat w formie koncentratu przeznaczony do zwalczania wszystkich stadiów rozwojowych przędziorków z wyjątkiem osobników dorosłych.

Do ochrony roślin warzywnych i owocowych uprawianych w ogrodzie.

Na szkodniki działa kontaktowo i żołądkowo, na roślinie powierzchniowo.

Preparat należy stosować w formie oprysku, po wykryciu obecności szkodników bezpośrednio na powierzchnię rośliny. Przed użyciem należy go rozcieńczyć z wodą w dawce odpowiedniej dla uprawy. Stosuje się go poprzez oprysk przy pomocy opryskiwacza ręcznego.

Dawka powinna zostać ustalona w oparciu o zalecenia zamieszczone na dołączonej etykiecie.

Posiada krótki okres karencji dla truskawek, pomidorów, ogórków i papryki.

Produkt można stosować przez cały okres wegetacji poza okresami aktywności pszczół.

Substancja aktywna:

heksytiazoks(związek z grupy tiazolidyn) - 250 g/l

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21160
24 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password