Koncentrat do zwalczania pająków 5ml Vigonez

Domowa
22527
2 Przedmioty

Produkt: koncentrat na pająki

Przeznaczenie: zwalczanie pająków

Producent: Vigonez

Pojemność: 5 ml

17,50 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Vigonez koncentrat na pająki to innowacyjny produkt pozwalający na skuteczne zwalczanie insektów. Może być z powodzeniem stosowany w zamkniętych pomieszczeniach. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby wykorzystywać jego możliwości w pomieszczeniach gospodarczych (wymagana kubatura – 25 m2). Koncentrat na pająki działa zarówno na dorosłe osobniki, jak i na młode larwy, dzięki czemu możliwe jest skuteczne zapobieganie tworzeniu się kłopotliwych pajęczyn. Formuła koncentratu jest bezwonna, dlatego jego użycie nie powoduje znacznego dyskomfortu dla osób przebywających w otoczeniu.

Koncentrat na pająki marki Vigonez Neptune jest także bezbarwny, dzięki czemu na ścianach lub jakichkolwiek innych powierzchniach nie pozostawia on widocznych osadów ani plam. Można więc korzystać ze specyfiku także w widocznych miejscach, bez obaw o nieestetyczne zabrudzenia pojawiające się w następstwie jego użycia. Vigonez koncentrat na pająki może być używany z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa – po rozcieńczeniu nie akumuluje się on w organizmie, tym samym nie wpływając na ssaki oraz ptaki. Jest to więc bezpieczny preparat dla zwierząt domowych. Koncentrat na pająki dodatkowo trwale zabezpiecza widoczne miejsca przed dalszym tworzeniem się nieestetycznych pajęczyn.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

22527
2 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password