MILL clean balsam do mycia i pielęgnacji domu- złoto orientu 888ml

Domowa
21268
26 Przedmioty

Produkt: Mill balsam do mycia i pielęgnacji domu złoto orientu

Przeznaczenie: mycie podłóg i innych powierzchni 

Producent: Mill Clean

Opakowanie: 888 ml

11,99 zł
Brutto

ZŁOTO ORIENTU BALSAM DO MYCIA I PIELĘGNACJI DOMU
Gdzie zaczyna się Orient? Jakie ma cechy? Orient to kolory ogrzanych słońcem hinduskich budowli, to słodko-kwaśny smak przyprawionych wonnymi korzeniami potraw, to przede wszystkim zapach świeżo parzonej herbaty, relaksujących kadzideł, egzotycznych roślin i wonnych rytuałów. Skoncentrowana formuła balsamu ZŁOTO ORIENTU zapewni nie tylko lśniącą czystość różnych powierzchni, ale również chwile relaksu w przyjemnie pachnącym domu.

Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool), środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylispthiazolinone).

 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21268
26 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password