• Obecnie brak na stanie

Bros Granulat na nornice 140g Nornit

Domowa
110

Produkt: Granulat na gryzonie Nornit

Przeznaczenie: zwalczanie gryzoni

Producent: Bros

Opakowanie: 140 g

7,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Granulat na gryzonie Nornit 140 g

Granulat do zwalczania gryzoni - gotowa przynęta w saszetkach. Długo zachowuje trwałość i atrakcyjność pokarmową. Działa już po jednokrotnym spożyciu go przez szkodnika. Doskonała do zwalczania szczurów wokół budynków.

Działa z kilkudniowym opóźnieniem, dzięki czemu szkodniki nie kojarzą trutki ze śmiercią innych osobników. Wykazuje działanie mumifikujące i zawiera substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

Wyjątkowo atrakcyjny dla gryzoni dzięki aromatowi zboża.

Gotowe do użycia saszetki (nie należy ich rozrywać) - Gryzonie bez problemu poradzą sobie z przegryzieniem saszetki i dostaniem się do trutki.

Nowoczesne rozwiązanie polegające na pakowaniu granulatu w pojedynczej saszetki co sprawia, że zapachy z zewnątrz nie są przenoszone na trutkę, przez co jest ona bardziej atrakcyjna dla gryzoni. Opakowanie ogranicza dostęp do niego dzieciom i zwierzętom domowym.

Dodatkowo saszetka chroni przed rozsypaniem się produktu i ogranicza dostęp do niego dzieciom i zwierzętom domowym.

Zawiera barwnik oraz gorzką substancję zniechęcającą ludzi i zwierzęta domowe do spożycia.

Jak stosować Granulat na gryzonie Bros Nornit:

Stosujemy w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc występowania gryzoni: nory miejsca gnieżdżenia się osobników, otwory. Saszetkę należy układać bez jej rozrywania najlepiej w stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed zalaniem, niepożądanym otwarciem.

Substancja czynna: bromadiolon 0,0029g / 100g związek z grupy antykaogulantów

Opakowanie: 140g (7 saszetek x 20g)

  • Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

110

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password