Arox płynny preparat na Mrówki 0,5L

Arox płynny preparat na Mrówki 0,5L

Domowa
7031
7 Przedmioty

Produkt: Płynny preparat 

Przeznaczenie: do zwalczania mrówek

Producent: Arox

Pojemność/waga: 500 ml

20,50 zł
Brutto

Płyn na mrówki to preparat owadobójczy w formie cieczy do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do zwalczania mrówek w domach, pomieszczeniach gospodarczych, garażach, na tarasach, chodnikach i ścieżkach przebiegu owadów. Do stosowania powszechnego. Produkt działa poprzez kontakt oraz drogę pokarmową kilka minut po zastosowaniu. Efekt bójczy uzyskuje się do 7 dni od zastosowania.

Sposób stosowania

Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać owady, miejsca ich gromadzenia się, kryjówki lub ścieżki ich przebiegu lub bezpośrednio na gniazdo. Powierzchnię opryskiwać w dawce 12,5 ml/1 m² (500 ml/40 m²). Pomieszczenia, w których, dokonano oprysku mogą być użytkowane dopiero po wyschnięciu opryskanych powierzchni i starannym przewietrzeniu przez ok. 1 h.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

7031
7 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password