Dozownik 2 kule do nawadniania

3372
1 Przedmiot

Produkt: Dozownik - 2 kule 

Kolor:  biały/ mix niebieski+biały/niebieski/zielony/mix zielony+biały

Przeznaczenie: do nawadniania roślin doniczkowych

14,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kule 2 szt- dozownik do nawadniania roślin doniczkowych

Wykonane z tworzywa sztucznego globusy do podlewania roślin, nawet gdy całkowicie o nich zapomnisz. To doskonała alternatywa zastępująca codzienne podlewanie roślin. Globus dozuje wodę, za każdym razem, gdy jest to potrzebne. Wody wystarcza nawet na dwa tygodnie.

Jest to bardzo duże udogodnienie dla każdego zapominalskiego o swoich kwiatach. Wystarczy napełnić kulę wodą i włożyć do gleby. W momencie, gdy gleba staje się sucha, uwalnia tlen, który uwalnia wodę z dozownika, dokładnie taką ilość ile roślina w tym momencie potrzebuje. W komplecie znajdują się dwa dozowniki o pojemności 400 ml.

Mix kolorów

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3372
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password