Powojnik "Kaiser"

Powojnik "Kaiser" C2

Pnącza
47 Przedmioty
  • Nazwa łacińska: Clematis
  • Nazwa polska: Powojnik
  • Odmiana: Kaiser
  • Wielkość doniczki: C2 - 2L
30,00 zł
Brutto

Ciekawa, rzadko spotykana japońska odmiana powojnika. Kwiaty duże nawet 10-14 cm średnicy pełne. Kolor ciemnoróżowy. Kwitnie w maju-czerwcu, bardzo obficie. Pnącze dorasta do ok 1-1,5 m wysokości. Stanowisko słoneczne do półcieniste. Gleby żyzne, przepuszczalne i stale wilgotne. Nadaje się do pojemników, przy niskich podporach czy kratach. Cięcie słabe na wysokości 1m nad ziemią.

Roślina może różnie wyglądać w określonej porze roku. Ze względu na ciągłość produkcyjną może być przycięta. Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

47 Przedmioty
Tempo wzrostu
roślina wolno rosnąca/karłowa
Pojemnik
2L
Pokrój rośliny
pnący
Kolor kwiatów
różowe
Kolor liści/igieł
zielone
Zimozieloność
tak

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password