Podłoże do, roślin zielonych i palm 5l Compo Sana

1841
273 Przedmioty

Produkt: Podłoże ogrodnicze

Przeznaczenie: do roślin zielonych oraz palm

Producent: Compo

Pojemność: 5l

13,50 zł
Brutto

COMPO SANA Podłoże do roślin zielonych i palm

Najwyższej jakości specjalistyczne podłoże do roślin zielonych takich jak: palmy, juki, draceny, fikusy, paprocie i wiele innych

Startowa dawka nawozu dostarcza niezbędnych składników pokarmowych przez pierwsze 8 tygodni po posadzeniu

Naturalny PERLIT pochodzenia wulkanicznego rozluźnia strukturę podłoża i zapewnia odpowiednią gospodarkę wodną

Aktywator korzeni wzmacnia system korzeniowy

Dodatkowe informacje

Gotowe do użycia podłoże ogrodnicze do wszystkich roślin uprawianych w domu i na balkonie. Zawiera startową dawkę nawozu na pierwsze 6-8 tygodni po posadzeniu roślin.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przy długotrwałym przechowywaniu istnieje możliwość niewielkich zmian zawartości składników pokarmowych. Po otwarciu opakowanie z pozostałym podłożem szczelnie zamknąć. Chronić przed słońcem, deszczem i mrozem.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1841
273 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password