Nawóz do palm, juk i dracen 0.75l

Nawóz do, palm, juk i dracen 0.75l

Nawozy
982
47 Przedmioty

Produkt: Nawóz do palm, juk i dracen

Przeznaczenie: do palm, juk i dracen

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 750ml

Skład: azot (1%), fosfor (0,5%), potas (1%), mikroelementy

10,99 zł
Brutto

                                                                              NAWÓZ DO PALM, JUK I DRACEN

Nawóz do palm, juk i dracen to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do odżywiania wszelkich odmian palm, juk i dracen.

 Nawóz polecany jest także w uprawie juki domowej oraz draceny. Choć palmy, juki i draceny to rośliny mało wymagające jeżeli chodzi o składniki pokarmowe i rosnąc w rodzimym podłożu nie potrzebują dodatkowego nawożenia, to jednak w uprawach doniczkowych zachodzi potrzeba odżywiania tych roślin. Systematycznie nawożone rośliny są w dobrej kondycji, co gwarantuje większą odporność na choroby.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

982
47 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password