DCO Podłoże, Rośliny domowe 10l

1511
10 Przedmioty

Produkt: Podłoże

Przeznaczenie: do roślin domowych

Producent: KiK

Pojemność/waga: 10 L

9,99 zł
Brutto

Ziemia do roślin zielonych 10L 

Specjalne podłoże do sadzenia i pielęgnacji większości roślin domowych kwitnących i o ozdobnych liściach w doniczkach. Zawarta w ziemi mieszanka komponentów zapewnia idealne środowisko do rozwoju i prawidłowego wzrostu rośliny.

Bogaty skład i wyjątkowa struktura ziemi gwarantuje napowietrzenie systemu korzeniowego, zabezpieczając go gniciem i jednocześnie wspomaga gospodarkę wodną rośliny. Zawarty w podłożu nawóz dokarmia rośliny w długim okresie uprawy. Podłoże zawiera: keramzyt, pumeks, perlit zapewniające właściwy drenaż.

  • PH: 5,5 – 6,5
Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1511
10 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password