DCO nawóz, do Trawników 5kg wiaderko

Mineralne
5903
8 Przedmioty

Produkt: Nawóz granulowany

Przeznaczenie: do trawników

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 5 kg

36,99 zł
Brutto

Nawóz do trawników 5kg - super jakość w atrakcyjnej cenie!

 

  • Przywraca i utrzymuje dobra kondycje traw
  • Użytkowanie możliwe bezpośrednio po zastosowaniu
  • Wzmacnia odporność na intensywne użytkowanie

 

Nawóz skomponowany przez ogrodników do spełnienia najważniejszych potrzeb twojego trawnika. Najwyższa jakość, doskonale przyswajalny dla trawnika. Jego pełnowartościowy skład, bogaty w azot, fosfor i potas, w pełni pokrywa zapotrzebowanie pokarmowe traw, przez co pozytywnie wpływa na ich kondycję oraz zdrowotność. Odpowiednio odżywiona trawa jest pobudzona do krzewienia, dzięki czemu znacznie lepiej konkuruje ona o stanowisko z chwastami oraz mchem.

Zawarte w nawozie w odpowiednich proporcjach:

- azot,

- magnez

- żelazo - to składniki biorące udział w tworzeniu zielonego barwnika (chlorofilu), którego obecność wpływa na intensywnie zielone wybarwienie trawy. Specyfika nawozu sprawia, że jest on wygodny w stosowaniu, wydajny i skuteczny. Nawóz przygotowuje trawnik do intensywnego użytkowania. Bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu nawożenia przy użyciu nawozu można przystąpić do użytkowania trawnika. Stosować od marca do sierpnia co 30-60 dni.

 

5 kg nawozu do trawników wystarcza na około 250 m2.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

5903
8 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password