Nawóz do trawnika + Mniszek gr 100dni  1kg

Nawóz do trawnika + Mniszek gr 100dni 1kg

Nawozy
2758
4 Przedmioty

Produkt: Nawóz do trawnika + mniszek

Przeznaczenie: zwalcza chwasty

Producent: Substral

Pojemność/waga: 1kg

Skład: azot (22%), fosfor (4.3%), potas (5%), mikroelementy

 

39,99 zł
Brutto

                     NAWÓZ DO TRAWNIKA + MNISZEK 100 DNI

Środek przeznaczony do pielęgnacji trawników w ogrodach przydomkowych i ogrodach działkowych lub muraw w wyniku zwalczania chwastów dwuliściennych oraz dostarczania niezbędnych środków odżywczych zapewniających intensywny wzrost oraz wybarwienie trawy.

Nawóz do trawnika z odchwaszczaczem 2w1 Substral  to jedyny na rynku środek, który jednocześnie nawozi i zwalcza chwasty dwuliścienne.

Zawarte w preparacie Nawóz na chwasty Substral herbicydy selektywne zakłócają podział komórek w roślinie. Skutkuje to deformacją łodyg i liści, następstwem czego jest karłowacenie, co w dalszej kolejności prowadzi co chlorozy, nekrozy i uschnięcia chwastów. Po 7-14 dniach chwast zamiera całkowicie.

 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

2758
4 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password