Mill Clean balsam do mycia i pielęgnacji domu - Wielki Błękit 888ml

Domowa
16106
1 Przedmiot

Produkt: Mill balsam do mycia i pielęgnacji domu

Przeznaczenie: mycie podłóg i innych powierzchni 

Producent: Mill Clean

Opakowanie: 888 ml

11,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

WIELKI BŁĘKIT BALSAM DO MYCIA I PIELĘGNACJI DOMU

Krystaliczny lazur oceanu dopełniony powiewem ciepłego wiatru niosącego wonności dziko rosnącego tymianku, rozmarynu i świeżo ściętej trawy to wspomnienie letnich wakacji. Świeża i pachnąca letnim wiatrem kompozycja zapachów, skoncentrowana formuła balsamu i pielęgnujące powierzchnie składniki sprawią, że MILL clean WIELKI BŁĘKIT stanie się niezbędnym kosmetykiem w każdym domu.

Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Geraniol), środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylispthiazolinone)

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

16106
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password