Mill Clean balsam do mycia i pielęgnacji domu - Mydło Marsylskie 888ml

Domowa
21108
7 Przedmioty

Produkt: Mill balsam do mycia i pielęgnacji domu mydło marsylskie

Przeznaczenie: mycie podłóg i innych powierzchni 

Producent: Mill Clean

Opakowanie: 888 ml

11,99 zł
Brutto

MARSYLSKIE PŁATKI MYDLANE BALSAM DO MYCIA I PIELĘGNACJI DOMU
Pachnący mydlaną czystością dom to przyjemne wspomnienie dla wielu z nas i właśnie płatki mydlane w bardzo tradycyjny sposób wpisują się w ideę zadbanego i przyjaznego domu. Formuła skoncentrowanego balsamu marsylskie płatki mydlane, dzięki specjalnie zaprojektowanej kompozycji zapachowej, zapewni długotrwałe poczucie luksusowej świeżości.

Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl lonone, Benzyl Salicylate), środki konserwujące (2-bromo-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21108
7 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password