Podłoże uniwersalne, 10L Compo Sana

12974
137 Przedmioty

Produkt: Podłoże ogrodnicze

Przeznaczenie: uniwersalne

Producent: Compo

Pojemność: 10l

22,50 zł
Brutto

COMPO SANA Uniwersalne podłoże najwyższej jakości

  • Najwyższej jakości podłoże uniwersalne do uprawy wszystkich roślin domowych, balkonowych i tarasowych
  • Startowa dawka nawozu dostarcza niezbędnych składników pokarmowych przez pierwsze 8 tygodni po posadzeniu
  • Naturalny PERLIT pochodzenia wulkanicznego rozluźnia strukturę podłoża i zapewnia odpowiednią gospodarkę wodną
  • Aktywator korzeni wzmacnia system korzeniowy

Najwyższej jakości, uniwersalne, idealnie skomponowane podłoże do sadzenia wszystkich roślin uprawianych w domu, na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Podłoże z powodzeniem możesz wykorzystać do przesadzania roślin zielonych oraz kwitnących. Ekskluzywna receptura oparta na wyselekcjonowanych frakcjach torfu, zawiera dodatki uszlachetniające, które pozytywnie wpływają na rozwój twoich roślin:

startowa dawka nawozu zapewnia dostęp do składników pokarmowych przez 8 tygodni od posadzenia rośliny

naturalny PERLIT tworzy lekką i przepuszczalną strukturę oraz doskonały drenaż

aktywator korzeni wspomaga równomierny podział składników odżywczych i zapewnia stabilny rozwój bryły korzeniowej

Dzięki zastosowaniu tego podłoża twoje rośliny będą zdrowo i pięknie rosły.

Podłoże certyfikowane przez RPP

Zwracamy szczególną uwagę na ochronę i odtwarzanie naturalnych torfowisk. Dzięki temu fundacja na rzecz odpowiedzialnej produkcji torfu „Responsibly Produced Peat“ odznaczyła nasze podłoża znakiem RPP, który gwarantuje, że torf użyty do produkcji pochodzi z naturalnych złóż, które stale poddawane są rekultywacji.

Rekomendowane stosowanie

Przesadzaj swoje rośliny nie rzadziej niż co 2 lata, gdyż z biegiem czasu podłoże traci swoje pozytywne właściwości, a powiększająca się bryła korzeniowa potrzebuje miejsca do wzrostu.

Specyfikacja techniczna

Podłoże do upraw. Wartość pH (CaCl2): 5,0 – 6,5. Składniki: torf wysoki, perlit, wapno, nawóz NPK, nawóz fosforowo-krzemowy.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowanie z pozostałym podłożem szczelnie zamknąć. Chronić przed słońcem, deszczem i mrozem. Przy długotrwałym przechowywaniu istnieje możliwość niewielkich zmian zawartości składników pokarmowych. Dbaj o środowisko razem z COMPO. Puste opakowanie wyrzuć do pojemnika na surowce wtórne.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

12974
137 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password