Podłoże do, paproci 3L

4269
133 Przedmioty

Produkt: Podłoże ogrodnicze 

Przeznaczenie: do paproci

Producent: Substral

Pojemność: 3l

7,99 zł
Brutto

Ziemia do paproci Premium.

Gotowe do użycia podłoże specjalistyczne do paproci zawierające bazową dawkę nawozu. Mieszanka torfu niskiego i wysokiego, dodatkowo wzbogacona składnikiem poprawiającym strukturę podłoża - keramzytem.

SUBSTRAL to renomowana marka firmy Scotts, doskonale znana od kilku dekad w branży ogrodniczej na całym świecie. To nowoczesne wsparcie w pielęgnacji ogrodu oraz roślin doniczkowych w postaci wysokiej jakości nawozów, podłoży i środków stymulujących, dzięki którym rośliny są silne, zdrowe i pięknie się prezentują. Środki te łączy wysoka jakość, skuteczność, wydajność oraz skład przyjazny roślinom, ludziom i zwierzętom.

pH: 

5,5-6,0.

Skład:

torf (wysoki i niski), keramzyt, nawozy WE: Osmocote NPK 15-09-09 i startowy NPK 10-52-10

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

4269
133 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password