Podłoże do, Cytrusów 10l Compo Sana

1145
67 Przedmioty

Produkt: Podłoże ogrodnicze 

Przeznaczenie: do cytrusów

Producent: Compo

Pojemność: 10l

24,50 zł
Brutto

ZIEMIA DO CYTRUSÓW 10L FIRMY COMPO

Podłoże stwarzające idealne warunki dla rozwoju cytrusów w uprawie amatorskiej. HYDRO – KICK – zwiększa pojemność wodną i magazynuje wodę, co jest szczególnie ważne przy hodowli roślin w skrzynkach na balkonie i tarasie.  GLINKA – reguluje gospodarkę wodną i pokarmową.  Zawiera startową dawkę nawozu.

 Najwyższej jakości podłoże do uprawy roślin cytrusowych i tropikalnych Startowa dawka nawozu dostarcza niezbędnych składników pokarmowych przez pierwsze 8 tygodni po posadzeniu Dodatek kompostu zawierającego kwasy humusowe zwiększa biologiczną aktywność gleby, a piasek kwarcowy gwarantuje stabilność roślin Aktywator korzeni wzmacnia system korzeniowy

 

Wszystkie podłoża COMPO SANA produkowane są z surowca najwyższej jakości , które odznacza się stabilną, włóknistą strukturą, dużą pojemnością wodną i powietrzną sprzyjającą zdrowemu rozwojowi korzeni. Compo gwarantuje , że podłoże będzie czyste, wolne od patogenów i zanieczyszczeń nasionami chwastów. Dodatek długo działającego nawozu umożliwia odżywianie roślin przez pierwsze 4-6 tygodni. W zależności od przeznaczenia, podłoża zawierają specjalistyczne dodatki uszlachetniające.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1145
67 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password