Nawóz uniwersalny długo działający 40g

Nawóz u,niwersalny długo działający 40g

Nawozy
973
2 Przedmioty

Produkt: Nawóz uniwersalny długodziałający

Przeznaczenie: do roślin

Producent: Compo

Pojemność/waga: 40g

Składniki: azot (14,5%), fosfor (7%), potas (15%), magnez (2%), bor (0,02%), miedź (0,02%), żelazo (0,2%), mangan (0,02%), molibden (0,006%), cynk (0,015%)

4,50 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Compo Nawóz uniwersalny długo działający  40g

Najwyższej jakości nawóz. Jest łatwo przyswajalny, gotowy do użycia. Nawóz uwalnia się codziennie w małej dawce nawożąc rośliny przez cały sezon. Nie grozi przenawożenie i wypalenie roślin. Jest bardzo wydajny i przyjazny dla środowiska, aż 80-90% składników jest przyjmowany przez rośliny. Bogaty skład zapewnia doskonałą kondycję roślin, bujny wzrost oraz obfite i długie kwitnienie.

Jak używać: Przy sadzeniu roślin wymieszać ok 20 g nawozu na każde 30 cm skrzynki lub doniczki.

Do roślin już posadzonych rozsypujemy nawóz wokół i wymieszać z wierzchnią warstwą podłoża.

Nawóz zawarty w granulce uwalnia się przez okres 6 miesięcy pod wpływem wilgoci i temperatury podłoża. Otoczka rozkłada się po okresie około 1 roku od użycia.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

973
2 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password