Nawóz do roślin balkonowych 60g

Nawóz d,o roślin balkonowych 60g

Nawozy
6328
4 Przedmioty

Produkt:  Nawóz do roślin balkonowych

Przeznaczenie: do roślin balkonowych

Producent: Compo

Pojemność/waga: 60g

Składniki: azot (14%), fosfor (7%), potas (14%), magnez (3%), bor (0,01%), miedź (0,019%), żelazo (0,05%), mangan (0,05%), molibden (0,001%), cynk (0,019%)

Część mikroelementów schelatowanych przez EDTA.

Wszystkie mikroskładniki rozpuszczalne w wodzie.

4,50 zł
Brutto

Compo Nawóz do roślin balkonowych  60g

Nawóz krystaliczny najwyższej jakości przeznaczony do nawożenia roślin tarasowych i balkonowych. Produkt całkowicie rozpuszcza się w wodzie. Bogaty skład zapewnia doskonałą kondycję roślin, bujny wzrost oraz obfite i długie kwitnienie.

Formuła zawiera: nawóz szybko działający o natychmiastowym działaniu, nawóz otoczkowany działający przez 6 miesięcy, aktywator korzeni ułatwiający korzenienie się, hydrożel do magazynowania wody oraz polepszacz struktury mający za zadanie rozluźnienie gleby poprawiając jej właściwości. Dodatkowe mikroskładniki wzmacniają rośliny.

Jak używać: Rozpuścić 2-5 g nawozu na 1 l wody.

Podlewamy roztworem wodnym co 1 do 2 tygodni.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

6328
4 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password