Niebieska hortensja 0,3kg

Niebieska hortensja 0,3kg

Mineralne
8445
70 Przedmioty

Produkt: Koloryzator hortensji

Zastosowanie: hortensji ogrodowych

Producent: Fertigo (doktor ogrodnik)

Opakowanie: 300 g

21,00 zł
Brutto

Hortensje zwykle wybarwiają się na czerwono lub różowo, jednak w specyficznych warunkach podłoża, w sposób naturalny zmieniają swą barwę na niebieską. Preparat koloryzujący Doktor O’grodnik wywołuje i wzmacnia powstawanie niebieskich kwiatów hortensji. Aby pobudzić rośliny do wytwarzania niebieskiego barwnika i go utrwalić, należy podawać preparat Niebieska Hortensja, który obok czynnika niebieskosprawczego obniża pH gleby. Niski odczyn (pH) podłoża oraz możliwie wczesne podawanie preparatu Niebieska Hortensja gwarantuje piękne niebieskie wybarwienie różowych lub czerwonych kwiatostanów. Preparat stosować od końca marca do końca września. 

Dawkowanie: 1 łyżeczka /1 l wody ciepłej i po ostudzeniu podlewać raz na 7 dni albo 2 łyżeczki rozsypać wokół rośliny i podlać obficie.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

8445
70 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password