Kretołap z podglądem

1046
2 Przedmioty

Produkt: Kretołap pułapka na kreta i nornicę

Przeznaczenie: do wyłapywania kretów i nornic

Producent

21,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kretołap z podglądem

Kretołap nie zabija, lecz łapie krety oraz gryzonie.

Opiera się on na systemie dwóch „furtek jednostronnych”, które zezwalają na wejście kreta do wnętrza pułapki, lecz uniemożliwiają jej opuszczenie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Znaleźć najświeższy kopiec. Blisko kopca odkryć poziomy tunel. Jeżeli jest to trawnik, należy wyciąć fragment trawnika dłuższy o około 10 cm od kretołapa. Oczyścić tunel, ułożyć kretołap jak na rysunku i zakryć trawą.

UWAGA ! Przy zastawianiu w sypkiej glebie należy oczyścić tunel o 10 cm dłuższy od kretołapa oraz zabezpieczyć końce kretołapa przed zasypaniem ziemią, przykrywając je uprzednio trawą lub ściółką.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1046
2 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password