Bros morus 0,9kg

Domowa
21138
4 Przedmioty

Produkt: Bros proszek do usuwania sadzy

Przeznaczenie: sadza w kominkach i piecach na paliwo stałe

Opakowanie: 900 g

Producent: Bros

17,50 zł
Brutto

MORUS - PROSZEK DO USUWANIA SADZY Z KOMINKÓW I PIECÓW

Preparat do usuwania powstałej w paleniskach i przewodach kominowych sadzy. Zawarte w nim sole mineralne pod wpływem wysokiej temperatury ulegają rozkładowi na substancje o właściwościach katalitycznych, które znacznie przyspieszają proces spalania sadzy i osadów smołowych. Może być stosowany we wszystkich kominkach i piecach na paliwo stałe (np. drewno, ekogroszek).

  • Większa wydajność grzewczą i minimalizuje prawdopodobieństwo zapalenia się sadzy w przewodzie kominowym.
  • Wpływa na obniżenie zużycia opału. 

 

Produkt dostępny w wygodnych w dozowaniu 900 g opakowaniu (wystarcza na 18 porcji). Podczas spalania jest bezzapachowy. 

 

Sposób użycia:

Po rozgrzaniu przewodów kominowych wsypać 50g preparatu (5 łyżek stołowych) do paleniska na dobrze rozpalone paliwo. Przy silnym zanieczyszczeniu po około 0,5h wrzucić do ognia druga porcje proszku (również 50g). W przypadku rozsypania produktu na elementy z metalu należy niezwłocznie go z nich usunąć, gdyż może zostawiać trwałe ślady. 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

21138
4 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password