Bros Elektro na komary płyn 40ml

Domowa
11948
26 Przedmioty

Produkt: Bros płyn do elektrofumigatora na komary ochrona do 60 nocy

Przeznaczenie: ochrona przed komarami

Pojemność: 40 ml

Producent: Bros

 

22,99 zł
Brutto

Bros Elektro na komary płyn 40ml

Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Długie działanie preparatu zapewnia spokojny sen przez wiele letnich nocy. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 minutach od włączenia. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

11948
26 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password