• Obecnie brak na stanie

BE-Saszetki antyodorowe do koszy 2

Domowa
1810

Produkt: BE-Saszetki antyodorowe do koszy

Przeznaczenie: do odstraszania owadów i eliminacji brzydkich zapachów z koszy

Producent: Bio Expert

Ilość: 2 szt

19,00 zł
Brutto

BIO Saszetki antyodorowe do koszy

do zewnętrznych pojemników i kontenerów na odpady, kuchennych i łazienkowych pojemników na śmieci.

Saszetkę należy przykleić od wewnątrz do boku lub pokrywy pojemnika albo wrzucić na dno. Saszetki usuwają przykre zapachy odpadów z mięsa, ryb, fermentujących owoców i warzyw. Produkt zawiera olejki eteryczne, które odstraszają owady. Olejki eteryczne emitują świeży cytrusowy zapach i odstraszają owady. Produkt nie ma właściwości biobójczych. Preparat zawiera także mikroorganizmy, minerały - mikroorganizmy rozkładają organiczne substancje wydzielające nieprzyjemne zapachy, a specjalnie dobrane składniki neutralizują molekuły odorów powstających w wilgotnym środowisku wokół odpadów.

Porady:

BIO Saszetki do zewnęrznych pojemników i kontenerów na odpady, kuchennych i łazienkowych pojemników na śmieci. Saszetkę należy przykleić od wewnątrz do boku lub pokrywy pojemnika albo wrzucić na dno.BIO Saszetki do zewnęrznych pojemników i kontenerów na odpady, kuchennych i łazienkowych pojemników na śmieci. Saszetkę należy przykleić od wewnątrz do boku lub pokrywy pojemnika albo wrzucić na dno.Saszetkę należy przykleić od wewnątrz do boku lub pokrywy pojemnika albo wrzucić na dno.

Zalety:

Preparat biologiczny z mikroorganizmami, przeznaczony do biodegradacji wycieków i neutralizacji zapachów w zewnętrznych koszach i kontenerach na odpady oraz kuchennych i łazienkowych pojemnikach na śmieci. Preparat zawiera między innymi: mikroorganizmy, minerały, olejki eteryczne.Mikroorganizmy rozkładają organiczne substancje wydzielające nieprzyjemne zapachy, a specjalnie dobrane składniki neutralizują molekuły odorów powstających w wilgotnym środowisku wokół odpadów. Olejki eteryczne emitują świeży cytrusowy zapach i odstraszają owady. Produkt nie ma właściwości biobójczych.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1810

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password