Powojnik "Multi Blue"

Powojnik "Multi Blue" C2

Pnącza
50 Przedmioty
  • Nazwa łacińska: Clematis
  • Nazwa polska: Powojnik
  • Odmiana: Multi Blue
  • Wielkość doniczki: C2 - 2l
30,00 zł
Brutto

Piękna odmiana powojnika o pełnych oraz półpełnych kwiatach. Powojnik ten może tworzyć różne kwiaty na jednym pnączu. Kwiaty są duże, mają nawet 13 cm średnicy. Kolor fioletowo-granatowy. Kwitnie od maja do sierpnia, bardzo obficie. Pnącze dorasta do ok 2 m wysokości. Stanowisko słoneczne do półcieniste. Gleby żyzne, przepuszczalne i stale wilgotne. Nadaje się do pojemników jak i podpór, pergoli, altan, ogrodzeń czy przy krzewach.

Roślina może różnie wyglądać w określonej porze roku. Ze względu na ciągłość produkcyjną może być przycięta. Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

50 Przedmioty
Tempo wzrostu
tempo wzrostu typowe dla gatunku
Pojemnik
2L
Pokrój rośliny
pnący
Kolor kwiatów
fioletowe/purpurowe
Kolor liści/igieł
zielone
Zimozieloność
tak

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password