Plonar Active, Uniwersalny 1kg sypki

Organiczne
23098
11 Przedmioty

Produkt: Plonar active Plus uniwersalny

Przeznaczenie: 

Producent: 

Pojemność/waga: 1 kg

29,99 zł
Brutto

PLONAR ACTIVE PLUS UNIWERSALNY 1KG

Plonar Active to organiczno-mineralny nawóz ekologiczny w formie granulatu, przeznaczony do nawożenia i polepszenia gleb pod uprawy roślin warzywnych, krzewów i drzew owocowych, roślin ozdobnych, trawników, iglaków, wszelkich upraw polowych oraz rekultywacji gleb.

Nawóz w składzie zawiera marko oraz mikro elementy, a także wysokie stężenie kwasów humusowych. Dzięki tak dobranym składnikom, nawóz Plonar Active poprawia żyzność i strukturę gleb, zwiększa również plonowanie owoców i warzyw, jednocześnie poprawiając ich walory smakowe oraz odżywcze. Kilogram nawozu Plonar Active w działaniu efektywnie zastępuje 1 tonę obornika.

Przygotowanym roztworem należy podlewać rośliny od wczesnej wiosny co 3-4 tygodnie przez cały okres wegetacji. 10 l roztworu wystarczy na podlanie ok. 9 m2 powierzchni gleby.

Zalety produktu 

  • Przywraca naturalną żyzność gleb
  • Zwiększa zawartość próchnicy
  • Utrzymuje w glebie składniki pokarmowe i wodę oraz pozwala na ich lepsze wykorzystanie
  • Zwiększa plonowanie owoców i warzyw, a także poprawia ich walory smakowe oraz odżywcze
  • Aktywuje rozwój rodzimej pozytywnej mikroflory bakteryjnej
  • Możliwość wykorzystania jednego rodzaju nawozu na różnych etapach uprawy: przedsiewnie wczesną wiosną, pogłównie w trakcie wegetacji roślin, jesienią w celu rekultywacji gleby i przygotowania jej do przyszłego sezonu

Dawkowanie:

od 1 kg do 3 kg na 100 m² w zależności od rodzaju uprawy

Skład nawozu:

 materia organiczna: 35 %

kwasy humusowe: 65 %

fosfor (P2O5): 3,5 %

potas (K2O): 6,5 %

wapń (CaO): 9 %

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

23098
11 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password