Nawóz naturalny Guano do ogrodu 1kg

Organiczne
14699
6 Przedmioty

Produkt: Nawóz Naturalny Guano do ogrodu

Przeznaczenie: rośliny ogrodowe i domowe

Producent: Zielony Dom

Pojemność/waga: 1 kg

16,80 zł
Brutto

Nawóz z Guano dla wszystkich roślin ogrodowych

100% surowców rolnictwa ekologicznego

40% Guano z Peru

Nawóz z Guano jest produktem trawienia ryb (sardela peruwiańska, makrela, sardynka i pejerrey) stanowiących pożywienie ptaków morskich, który następnie pod wpływem unikalnych warunków atmosferycznych, przekształca sie w nawóz łatwo przyswajalny przez rośliny. Guano z wysp peruwiańskich jest najlepszym i najbardziej kompletnym nawozem organicznym na świecie. Peruwiańskie GUANO dodatkowo zawiera pewna ilość bakterii, które są nitryfkantami oraz grzybów wspomagających rośliny w przyswajaniu składników pokarmowych.

Właściwości Guano zostały odkryte wiele wieków temu przez Inków, a następnie były wykorzystywane przez Europejczyków. Ze względu na położenie geograficzne peruwiańskiego morza oraz obecność zimnego Prądu Humboldta, w połączeniu ze zróżnicowanym, ale suchym klimatem, gdzie nie występują ulewne deszcze, istnieją tam warunki umożliwiające powstawanie złóż Guano na wyspach.

Opakowanie: torba 1 kg 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

14699
6 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password