Nawóz BIO do ziół 500ml

Nawóz BIO, do ziół 500ml

Organiczne
125
5 Przedmioty

Produkt: Nawóz w płynie bio

Przeznaczenie: Do ziół

Producent: Compo

Pojemność/waga: 500 ml

Skład: azot (3,1%), fosfor (1%), potas (4%)

Zawartość substancji organicznej:72%

17,50 zł
Brutto

Compo bio nawóz w płynie do ziół

Nawóz w 100% stworzony z naturalnych składników. Firma Compo w swojej technologii wykorzystuje wyłącznie organiczne i naturalne surowce bez sztucznych dodatków.

Przeznaczony do odżywienia wszelkich ziół i sadzonek innych roślin. Nawóz zapewnia zdrowe i aromatyczne zioła z własnej uprawy, wpływa pozytywnie na wzrost oraz wzmacnia zdolności regeneracyjne roślin. Dodatkowo przyczynia się do wzmocnienia biologicznej aktywności gleby.

Butelki wyposażone w zakrętkę z dozownikiem, która ułatwia odmierzania odpowiedniej ilości nawozu.

Butelki wyprodukowano w 90% z plastiku z recyklingu!

Stosowanie: Nawóz stosować od marca do września raz w tygodniu. W okresie od października do lutego dwa razy w miesiącu. Nie przekraczać zalecanych dawek.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

125
5 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password