Natur Bloker 1kg na pędraki, krety

Organiczne
20773
1 Przedmiot

Produkt: Natur Bloker

Przeznaczenie: nawożenie roślin wraz z ochroną przed szkodnikami

Producent: Sumin

Pojemność/waga: 1 kg

38,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Natur Bloker 

– naturalny i bezpieczny produkt w formie pelletu, pochodzący z materii roślinnej. Działa bezpośrednio na glebę stwarzając w niej niekorzystne warunki do rozwoju chorobotwórczych grzybów oraz bytowania i żerowania niepożądanych szkodników (turkuć podjadek, krety, nornice, pędraki, nicienie). Pierwiastki zawarte w materii organicznej są stopniowo uwalniane i stanowią doskonałe źródło nawożenia roślin. Przywraca również równowagę flory mikrobiologicznej, która sprzyja rozwojowi pożytecznych organizmów.

Substancja czynna: Azot organiczny (N), Fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5, Potas całkowity w przeliczeniu na K2O, Węgiel organiczny

 

Warto zapamiętać:

Składa się z materii roślinnej, pozyskiwanej z odpowiednio przygotowanych, poddanych obróbce technologicznej suszonych nasion specjalnie wyselekcjonowanych i uprawianych roślin oleistych. Zawarty węgiel organiczny przyczynia się do zwiększenia żyzności gleby, a dzięki zawartości azotu, fosforu i potasu rośliny są lepiej odżywione.
Preparat można stosować we wszelkich uprawach roślin, zarówno szklarniowych, jak i polowych. Produkt należy używać w dawce 50-60 g/m2 powierzchni uprawy (ok. 2 pełne załączone miarki), a następnie wymieszać go z glebą, bądź pozostawić na jej powierzchni.
Zaleca się, aby zachować 4-5 dniowy okres prewencji dla zwierząt domowych.

 

Zalety:

  • produkt naturalny
  • przyjazny dla środowiska
  • bezpieczny w użytkowaniu
  • dostarczający do gleby dużej ilości stabilnej i wysokiej jakości substancji organicznej, niezbędnej do rozwoju pożytecznych mikroorganizmów
  • dostarczający uprawom azot, fosfor, potas
Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

20773
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password