Florovit Pro Natura do kwitnących 1kg 3w1

Florovit ,Pro Natura do kwitnących 1kg 3w1

Organiczne
11866
1 Przedmiot

Produkt: Nawóz Pro Natura do kwitnących 3 w 1

Producent: Florovit

Waga: 1 kg 

14,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawóz w płynie Florovit Pro Natura do roślin kwitnących ozdobnych w domu, na balkonie i w ogrodzie i do roślin rabatowych.

Florovit pro natura nawóz do roślin kwitnących:

  • zwiększa żyzność gleby
  • zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie
  • zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby
  • dostarcza substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
  • odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do roślin kwitnących swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych. Regularne stosowanie nawozu zapewnia: intensywny wzrost i wybarwienie liści i kwiatów, długie i obfite kwitnienie.

SPOSÓB STOSOWANIA

  • Rośliny domowe i balkonowo-tarasowe:

Rośliny młode lub o słabym wzroście oraz wrażliwe na zasolenie (np. begonia zwisająca, kalatea, sanwitalia, fuksja, pierwiosnek, cyklamen, celozja, guzmania, , niecierpek, werbena, diastia, gerbera) należy nawozić 1% roztworem nawozu, podlewając rośliny co 7 – 10 dni od IV do X. Rośliny starsze lub o intensywnym wzroście oraz mniej wrażliwe na zasolenie (np. pelargonie, petunie, surfinie, poinsecja, bugenwilla, skrzydłokwiat, cantedeskia) należy nawozić 2% roztworem nawozu, podlewając rośliny co 7 – 10 dni od IV do X.

Zimą nawozić 1% roztworem nawozu 1 raz w miesiącu.

  • Rośliny rabatowe w gruncie:

W początkowym okresie uprawy rośliny należy nawozić 2% roztworem nawozu, podlewając rośliny rośliny co 7 – 10 dni. Rośliny starsze, po 3-4 tygodniach od posadzenia należy nawozić 4% roztworem nawozu, podlewając rośliny co 7 – 10 dni od początku V do końca VIII, stosując ok. 200 ml cieczy użytkowej na roślinę.

SPOSÓB SPORZĄDZENIA ROZTWORU:

1% roztwór – 10 ml nawozu na 1 l wody.

2% roztwór – 20 ml nawozu na 1 l wody.

4% roztwór – 40 ml nawozu na 1 l wody.

Skład: 2,0% (N) azot całkowity; 2,3% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (B) bor całkowity; 0,004% (Cu) miedź całkowita; 0,018% (Fe) żelazo całkowite; 0,006% (Mn) mangan całkowity; 0,006% (Zn) cynk całkowity.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

11866
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password