Biohumus forte uniwersalny 2,5l

Biohumus ,forte uniwersalny 2,5l

Organiczne
1603
15 Przedmioty

Produkt: Biohumus forte

Przeznaczenie: do wszelkich roślin

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 2.5L

25,99 zł
Brutto

BIOHUMUS SUPER FORTE – NAWÓZ UNIWERSALNY DO ROŚLIN DOMOWYCH, BALKONOWYCH I OGRODOWYCH

nawóz wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich, zawiera wspomagające nawożenie naturalne związki próchniczne dzięki dodatkowi nawozu mineralnego wzmocniony jest efekt odżywienia roślin

Seria:

Organiczno-mineralne

Co wyróżnia Biohumus Super Forte uniwersalny?

Podstawę nawozu stanowi biohumus uzyskany w hodowli dżdżownic kalifornijskich. Dżdżownice przetwarzają martwą materię organiczną dzięki czemu powstaje w 100% naturalny wermikompost. Podłoże w doniczkach bez uzupełniania składników pokarmowych dość szybko się wyjaławia wskutek wykorzystywania przez rośliny składników pokarmowych. Biohumus Super Forte uniwersalny zawiera naturalną aktywną próchnicę, która regeneruje podłoże.  Ten organiczny nawóz wzbogacono o składniki mineralne, dzięki którym wzmocniony jest efekt odżywienia roślin. Biohumus Super Forte uniwersalny ma zbilansowany skład dostosowany do potrzeb wielu roślin. Azot odpowiada za bujny rozwój zielonych części roślin. Fosfor pozytywnie wpływa na prawidłowy rozrost systemu korzeniowego. Potas pobudza roślinę do kwitnienia, zawiązywania owoców oraz wzmacnia odporność rośliny na suszę oraz niedobór wilgoci w glebie.

Zawiera

azot (N) – 1%

fosfor (P2O5) – 0,5%

potas (K2O) – 1%

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1603
15 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password