Biohumus Extra Truskawka, poziomka 1l Ekodarpol

Biohumus ,Extra Truskawka, poziomka 1l+20%GRATIS

Organiczne
5969
1 Przedmiot

Produkt: BIOHUMUS extra do truskawek i poziomek

Przeznaczenie: do truskawek i poziomek 

Producent: EKODARPOL

Pojemność/waga: 1L

Składniki: naturalne namnożone pozytywne bakterie m.in. azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celuloticzne, promieniowce oraz bakterie przetrwalnikujące 

15,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 

Jest to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej. Zapewnia silny rozwój systemu korzeniowego, bujny wzrost roślin, obfite kwitnienie i owocowanie truskawek i poziomek, polepsza walory smakowe owoców. W pełni naturalny, gwarantuje zdrowe plony. Posiada bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną co wpływa na kondycję i odporność roślin.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

5969
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password