Biohumus Extra Surfinia 0,5L

Biohumus ,Extra Surfinia 0,5L

Organiczne
12986
15 Przedmioty

Produkt: BIOHUMUS Extra Surfinia

Przeznaczenie: do surfinii

Producent: EKODARPOL

Pojemność/waga: 0,5L

Składniki: naturalne namnożone pozytywne bakterie m.in. azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celuloticzne, promieniowce oraz bakterie przetrwalnikujące

9,99 zł
Brutto

Biohumus nawóz naturalny do surfinii.

Jest naturalnym nawozem dedykowanym do wszystkich odmian surfinii. Zapewnia intensywny wzrost surfinii, jej długie i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost kwiatów, ponadto pozytywnie wpływa na ich kondycję, zwiększając odporność na choroby i szkodniki.

Produkt bezpieczny, naturalny, nie można go przedawkować. Nawozy Biohumus Extra to nawozy naturalne pochodzące z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

Zastosowanie: wszystkie odmiany surfinii.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

12986
15 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password