Nawóz przeciw brązowieniu igieł i liści 1 kg

Nawóz przeciw, brązowieniu igieł i liści 1 kg

Nawozy
1350
10 Przedmioty

Produkt: Nawóz przeciw brązowieniu igieł i liści

Przeznaczenie: do thui i iglaków

Producent: Substral

Pojemność/waga: 1kg

Skład: tlenek magnezu (16%), trójtlenek siarki (30%)

 

21,20 zł
Brutto

                   NAWÓZ PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ I LIŚCI

Rozwój rośliny w dużym stopniu jest uzależniony od procesu fotosyntezy zachodzącej w liściach lub igłach. Im igły są bardziej zielone i zdrowsze tym cała roślina będzie się lepiej rozwijała. kwitła i będzie bardziej odporna na susze oraz choroby.

Zdrowe liście posiadają ciemnozielony kolor natomiast gdy liście zaczynają chorować na chlorozę wtedy zaczynają żółknąć i usychać. Częstym tego powodem jest brak składników pokarmowych takich jak magnez lub żelazo. Uprawiając rośliny powinniśmy zadbać o to aby rośliny były zdrowe a liście ciemnozielone.

Dlatego nawóz należy stosować przy pierwszych objawach żółknięcia liści i igieł. Nawóz działa zapobiegawczo -> podsypywanie wokół rośliny oraz interwencyjnie -> oprysk po liściach i igłach.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

1350
10 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password