Nawóz Magiczna siła do ogórków 350g rozpuszczalny

Nawóz Magiczna, siła do ogórków 350g rozpuszczalny

Nawozy
3973
67 Przedmioty

Produkt:  Nawóz interwencyjny

Przeznaczenie: do ogórków

Producent: Substral

Pojemność/waga: 350 g

Składniki: azot (20%), fosfor (20%), potas (20%), bor (0,02%), miedź (0,015%), żelazo (0,12%), mangan (0,06%), molibden (0,01%), cynk (0,015%)

23,99 zł
Brutto

Nawóz Magiczna siła do ogórków 350g 

Nawóz interwencyjny, szybko działający, wysoko wydajny.

1g produktu wystarcza na 1L wody. Opakowanie na aż 350 L!

Nawozy z grupy Magiczna Siła są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Można ich używać do nawożenia doglebowego oraz dolistnego, dla bardzo szybkiego efektu odżywczego. Zabezpiecza wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wzrostu, obfitego kwitnienia oraz owocowania. Polecany, gdy ogórki są osłabione, słabo owocują  i wymagają natychmiastowej interwencji. Nie występuje ryzyko przenawożenia i wypalenia roślin.

Dawkowanie doglebowe: 1 łyżeczka/5 L wody, 1g/1L wody

Dawkowanie dolistne: interwencyjnie 0,5 g /1L wody, 1 łyżeczka na 10 L wody

Stosowanie: W okresie od kwietnie do września podlewamy roztworem wodnym dwa razy w miesiącu. Uzyskamy wtedy szybkie przyrosty. W przypadku nawożenia interwencyjnego podlewamy liście raz na tydzień. Nie polewamy pąków i kwiatów! Nie wolno nawozić w pełnym słońcu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3973
67 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password