Nawóz Magiczna Siła do iglaków 350g nawóz rozpuszczalny

Nawóz Magiczna, Siła do iglaków 350g nawóz rozpuszczalny

Nawozy
178
37 Przedmioty

Produkt:  Nawóz interwencyjny

Przeznaczenie: do iglaków, roślin kwaśnolubnych

Producent: Substral

Pojemność/waga: 350 g

Składniki: azot (30%), fosfor (10%), potas (10%), bor (0,02%), miedź (0,015%), żelazo (0,12%), mangan (0,06%), molibden (0,01%), cynk (0,015%)

Szczegółowa rozpiska podana na opakowaniu

24,99 zł
Brutto

Nawóz Magiczna Siła do iglaków 350g 

Nawóz interwencyjny, szybko działający, wysoko wydajny.

Zalecany dla: iglaków, różaneczników, azalii, borówki amerykańskiej, żurawiny, wrzośców, wrzosów, kamelii, orchidei, magnolii

2g produktu wystarcza na 1L wody. Opakowanie na aż 175 L!

Nawozy z grupy Magiczna Siła są w pełni rozpuszczalne w wodzie. Można ich używać do nawożenia doglebowego oraz dolistnego, dla bardzo szybkiego efektu odżywczego. Zabezpiecza wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wzrostu, prawidłowego wybarwienia oraz okazałego kwitnienia. Polecany, gdy rośliny są osłabione, słabo kwitną, mają mały przyrost i wymagają natychmiastowej interwencji. Nie występuje ryzyko przenawożenia i wypalenia roślin.

Dawkowanie doglebowe: 4 łyżeczka/10 L wody, 2g/1L wody

Dawkowanie dolistne: interwencyjnie 1 g /1L wody, 1 łyżeczka na 5 L wody

Stosowanie: Podczas sadzenia i przesadzania młodych roślin, brązowienia igieł czy słabo wykształconego kwiatostanu

W okresie od marca do sierpnia podlewamy roztworem wodnym dwa razy w miesiącu. Uzyskamy wtedy szybkie przyrosty. W przypadku nawożenia interwencyjnego i w przypadku brązowienia igieł podlewamy liście/igły raz na tydzień. Nie polewamy pąków i kwiatów! Nie wolno nawozić w pełnym słońcu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

178
37 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password