Nawóz hortensja niebieska 250g

Nawóz hortensja, niebieska 250g

Nawozy
4014
35 Przedmioty

Produkt:  Nawóz wybarwiający

Przeznaczenie: do hortensji ogrodowej

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 250 g

Składniki: azot (7%), potas (12,5%), magnez (2%), glin (4%), bor (0,02%), miedź (0,02%), żelazo (0,07%), mangan (0,04%), molibden (0,004%), cynk (0,015%)

Szczegółowa rozpiska podana na opakowaniu

13,90 zł
Brutto

Nawóz hortensja niebieska 250g

Nawóz bawiący do hortensji ogrodowej. Produkt rozpuszczalny w wodzie, bardzo dobrze przyswajalny przez roślinę, dodatek glinu wpływa na niebieskie wybarwienie się kwiatów hortensji. Niebieski kolor dostają tylko kwiaty hortensji ogrodowej o kwiatach różowych. Rośliny o kwiatach białych nie zmienią koloru na niebieski. Rośliny o kwiatach czerwonych wybarwią się na fioletowo.

Dawkowanie: 1 łyżeczka (5g) produktu wystarcza na 2L wody. Nie przekraczać zalecanych dawek-produkt skondensowany. Nawóz należy dobrze wymieszać z wodą.

Stosowanie: W sezonie wegetacyjnym od marca do połowy września co 2 tygodnie. Podłoże, w którym rośnie roślina, podlewamy roztworem wodnym nawozu do wymaganej wilgotności. Unikać kontaktu z liśćmi i kwiatami. 

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

4014
35 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password