Nawóz do żywopłotu, drzew i krzewów ozdobnych 1.2kg

Nawóz do, żywopłotu, drzew i krzewów ozdobnych 1.2kg

Nawozy
3688
24 Przedmioty

Produkt: Nawóz do żywopłotu

Przeznaczenie: do żywopłotów

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 1,2kg

Skład: azot (9%), fosfor (6,7%), potas (13%), mikroelementy: bor całkowity (0,04%), miedź całkowita (0,1%), żelazo całkowite (0,2%), mangan całkowity (0,17%), molibden całkowity (0,01%), cynk całkowity (0,035%)

23,99 zł
Brutto

                                 AGRECOL NAWÓZ DO ŻYWOPŁOTÓW

                      oraz drzew ozdobnych jest nawozem mineralnym pod postacią granulek. Nawóz jest szczególnie rekomendowany do nawożenia żywopłotów, specjalnie tych formowanych oraz tych roślin, które specjalnie poddawane są ozdobnemu przycinaniu.

Nawóz ma w sobie duże ilości azotu, potasu i fosforu, przez co rośliny szybciej się krzewią, lepiej reagują na przycinanie i są elastyczne. Regularne używanie nawozu sprawia, że rośliny stają się gęstsze i lepiej wyglądają.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3688
24 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password