• Obecnie brak na stanie
Nawóz do zakładania i regeneracji trawników 1.2kg

Nawóz do zakładania i regeneracji trawników 1.2kg

Nawozy
962

Produkt: Nawóz do regeneracji trawników

Przeznaczenie: do trawników

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 1kg

Skład: azot (46%) całkowity w formie amidowej

13,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

      NAWÓZ PRZECIW ŻÓŁKNIĘCIU ORAZ DO REGENERACJI TRAWNIKÓW

Najwyższej jakości, wieloskładnikowy nawóz granulowany specjalnie przygotowany do nawożenia trawników, które wykazują objawy żółknięcia lub są podatne na ten proces.

Zawartość odpowiedniej formy azotu oraz żelaza w pełni pokrywa zapotrzebowanie pokarmowe traw na te składniki, co pozytywnie wpływa na ich soczyście zieloną barwę.

Systematyczne nawożenie zapewnia równomierne wybarwienie trawy oraz wspomaga zarastanie pustych miejsc w trawniku. Specyfika nawozu sprawia, że jest on wygodny w stosowaniu, wydajny i skuteczny.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

962

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password