Nawóz do winorośli, porzeczki, maliny 1.2kg

Nawóz do, winorośli, porzeczki, maliny 1.2kg

Nawozy
3720
3 Przedmioty

Produkt: Nawóz do winorośli , porzeczek, malin i jeżyn

Przeznaczenie: do winorośli

Producent: Agrecol

Pojemność/waga: 1,2kg

Skład: azot (12%), fosfor (10%), potas (23%), mikroelementy, bor całkowity (0,04%), miedź całkowita (0,1%), żelazo całkowite (0,2%), mangan całkowity (0,17%), molibden całkowity (0,01%), cynk całkowity (0,035%)

24,90 zł
Brutto

                            NAWÓZ DO WINOROŚLI, PORZECZKI, MALINY

      Nawóz do winorośli, porzeczek, malin i jeżyn to granulowany nawóz mineralny. Jego pełnowartościowy skład w pełni pokrywa naturalne zapotrzebowanie roślin na makro- i mikroskładniki pokarmowe.

   Optymalna zawartość azotu, fosforu i potasu gwarantuje intensywny wzrost roślin, dzięki czemu plony są obfite, a owoce dorodne, dobrze wykształcone, prawidłowo wybarwione i bardzo smaczne. Specyfika nawozu sprawia, że nie powoduje on nadmiernego gromadzenia się azotanów w roślinach, przez co owoce mogą być spożywane bezpośrednio po nawożeniu.

Rośliny w doniczkach

Rośliny w doniczkach

Wszystkie wysyłane przez nas sadzonki są zaopatrzone w doniczkę, w której rosły. Zdrowy i dobrze rozwinięty system korzeniowy, zapewnia roślinie po wysadzeniu w grunt rewelacyjny start, szybki wzrost i 100 % przyjęcie. Zdarza się, że w trakcie procesu produkcji rośliny bywają przesadzane – zawsze z mniejszego pojemnika do większego, więc bryła korzeniowa jest nienaruszona, chociaż część ziemi może się jeszcze osypywać. Dodatkowo w podłożu znajdą państwo nawóz długodziałający typu Osmocote (w postaci kolorowych kuleczek).

3720
3 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password